Шоу-рум працює: Пн-Пт, 10:00-16:00
м. Київ, вул. Димитрова, 13
(044) 537-23-** +38 (068) 125-83-**

Показати номера

Зателефонуйте мені
Зміст:

Біокаміни для квартири використовуються як альтернативний варіант класичного вогнища, який не можна встановити в сучасних апартаментах. Декоративний пристрій підтримує вогонь та обігріває приміщення за рахунок згоряння екологічно чистого палива. Вогнища можуть бути найрізноманітнішими за стилем та розміром.
биокамины в квартире


Екологічно чисте паливо – перша причина популярності

Багато встановлюють біокамін для затишку в квартирі. Він є джерелом тепла. Як паливо використовується біоетанол – паливо рослинного походження.
Воно не димить, не виділяє кіптяви, сажі, вуглекислого газу. Робити димар не потрібно, тому пристрій можна розмістити у будь-якому приміщенні.

Обігрів приміщення: важливі особливості

Біо каміни для квартири встановлюють для декору і з метою обігріву локації. Кімнату площею близько 20 кв. вогнище вільно обігріє, не висушуючи повітря на відміну від популярних аналогів (електрокаміну).

Зверніть увагу! По тепловій потужності біокамін працює так, як два стандартні електрообігрівачі. Найпотужніші моделі – осередки підлогового типу.

обогрев биокамином


Переваги екологічно чистих вогнищ

Встановити біокаміни в квартиру можна, беручи до уваги такі переваги вогнищ:

  • мобільність (більшість моделей легко пересувати з місце на місце);

  • універсальність;

  • великий вибір вогнищ (стиль, розмір, потужні характеристики);

  • безпека;

  • екологічність;

  • простість у монтажі та експлуатації.

преимущества очагов


Легкість в експлуатації та простота у догляді

Встановивши біокамін у квартирі, власники апартаментів не стикатимуться з серйозними проблемами по догляду за осередком. Він не потребує дров. Постійно підтримувати полум’я не потрібно. За бажанням рівень горіння можна регулювати самостійно.
Все, що потрібно – підтримувати чистоту агрегату. Оскільки немає сажі і кіптяви, потрібно лише видалити залишки палива з камери згоряння. Ще один важливий аргумент, чому варто придбати біокамін для квартири – для встановлення не потрібні документи або дозволи відповідних служб.

Чи є небезпека пожежі?

Біокаміни для квартир відрізняє низька пожежна небезпека. Це вагома перевага екологічно чистих та естетично привабливих вогнищ.
Не останню роль відіграє і продумана конструкція: наявність якісної термоізоляції корпусу та продуманої системи опалювального блоку. Відкритий вогонь локалізується лише у зоні контролю.
безпека біокамінів


Підсумки

Біокамін – прекрасна альтернатива класичним вогнищам. Він має масу переваг, підкуповує покупців стильним і сучасним дизайном, продуманою системою. У Європі такі установки називають «камінами мегаполісів».

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *