Шоу-рум працює: Пн-Пт, 10:00-16:00
м. Київ, вул. Димитрова, 13
(044) 537-23-** +38 (068) 125-83-**

Показати номера

Зателефонуйте мені

Будівництво камінів

Чому нам довіряють: будівництво камінів “під ключ”

Клієнтами нашої компанії є вже понад 5000 чоловік, і ця цифра продовжує зростати. Монтаж опалювальних систем ми виконуємо на найвищому рівні, щоб отриманий результат перевищив усі ваші очікування. Ви можете ознайомитись з частиною наших робіт із встановлення камінів та печей у нашій галереї.

Деякі каміни, які ми побудували

Будівництво камінів: які наші переваги?

Ціни та знижки

доступні ціни: монтаж каміна під ключ нашої компанії не перевищує середньостатистичну вартість на ринку. Також ми надаємо індивідуальні знижки на камінні топки.

Вузька спеціалізація

вирішення завдань будь-якої складності: наша команда складається з інженерів з досвідом роботи понад 15 років. Фахівці компанії проводять установку дров’яних камінів та печей з топками як середнього цінового сегменту, так і преміум-класу.

Розуміння

професійна підтримка: ми допоможемо вам підібрати оптимальний варіант каміна та супутнього обладнання, виходячи з поставлених завдань, бюджету та бажаного стилістичного оформлення.

Якість

підвищена якість: у своїй роботі ми використовуємо виключно перевірене часом, сертифіковане обладнання для встановлення топок камінних, печей.

Дотримання стандартів

дотримання стандартів: безпека – понад усе. Установка каміна виготовляється відповідно до технічних інструкцій заводу-виробника. Ми суворо дотримуємося норм пожежної безпеки при проектуванні та монтажі опалювального обладнання.

Гарантія

гарантія: ми виконуємо весь комплекс гарантійних зобов’язань, які поширюються на каміни та печі, а також на виконані нами роботи.

Вартість каміна під ключ

Вартість монтажу каміна прораховується індивідуально. Ключовими параметрами для формування ціни виступають: проектування, технічні умови монтажу (наприклад, обрана система димаря, необхідність армування, вага та габарити камінної топки тощо), складність складання та встановлення обладнання, додаткові послуги.

Будівництво камінів у Києві: що входить у вартість?

Димохід

Якщо у вашому будинку вже зведено цегляну шахту дымохода, наші спеціалісти обов’язково проведуть гільзування обладнання. Цей захід необхідний для відведення диму назовні, виключення накопичення продуктів горіння всередині камінної топки. Для цього завдання ми використовуємо труби круглого перерізу.

Якщо в будинку не облаштовано шахту для дымохода, для якісного димовідведення наші інженери можуть встановити утеплений конвекційний короб. Це рішення відмінно підходить для забезпечення безпечної роботи камінної топки на дровах.

Наші фахівці перед початком роботи з встановлення перевіряють димар на відповідність нормам пожежної безпеки, сумісність габаритів дымохода до потужностей вибраної камінної топки.

unnamed

Камінна топка

Поетапність встановлення камінної топки залежить від таких параметрів: технічні рекомендації виробника, матеріал виготовлення, габарити та форма обладнання. Всі з’єднання з димоходом ущільнюються герметиком, стійким до дії високих температур..

kobok_horizont_2

Технічна конструкція

Послуга “камін під ключ” передбачає спорудження постаменту під топку. Для зведення основи використовують цеглу або газобетонні блоки з обов’язковим збереженням отвору для забору повітря. Також ключовим етапом є будівництво короба із захистом поверхні теплоізоляційним матеріалом.

Вартість технічної конструкції залежить від затвердженого дизайн-проекту та необхідного рівня теплоізоляції.

(Визначається інженерами, виходячи з матеріалу будинку).

Важливо розуміти, що встановлення каміна у будинку – це питання підвищеної пожежної безпеки. Професіоналізм наших інженерів, використання сертифікованого обладнання дозволяє нам створювати проекти із дотриманням усіх норм. Це запорука не тільки якісно виконаної роботи, а й турбота про ваше здоров’я.

Важливо! Зведення технічної конструкції ми проводимо під час монтажу опалювального обладнання з камінною топкою. Якщо у вас є піч-камін, установка передбачає підключення до димаря.

kamin_big

Розведення теплого повітря

Нагрітий каміном повітря може бути направлено не тільки в приміщення, де стоїть камін, а й у сусідні кімнати, на верхні поверхи за допомогою повітроводних труб. Розподіл гарячого повітря може здійснюватися як природною конвекцією, і примусової.

kamin-dlya-povitryanogo-obogrivu

Декоративне оздоблення каміна

У цьому питанні ми виходимо виключно з індивідуальних переваг клієнта. Ми можемо запропонувати зробити обробку каміна декоративними матеріалами, наприклад, мармуром, гранітом, колотим каменем та ін.

Бюджетніший, але не менш практичний варіант – облицювання каміна штукатуркою з подальшим фарбуванням в тон приміщення. Це також чудовий простір для реалізації стилістичних ідей: поверхня може бути гладкою або рельєфною, з декоративними малюнками або з мінімалістичним оформленням.

otdelka-kamina-dekorativnym-kamnem