Шоу-рум працює: Пн-Пт, 10:00-16:00
м. Київ, вул. Димитрова, 13
(044) 537-23-** +38 (068) 125-83-**

Показати номера

Зателефонуйте мені

Сауна

Салон «Каміни на Димитрова» пропонує покупцям скористатися ексклюзивною можливістю придбати товари високої якості за демократичними цінами. Зокрема, багато покупців витрачають багато часу, щоб підібрати такий затребуваний товар, як піч кам’янка, купити яку не завжди вдається швидко. Наші менеджери спростять процес вибору та придбання товару.

 

Зміст:

Кам’янки для лазні та сауни

Власна сауна чи лазня – мрія кожної сучасної людини. Ті, хто зміг придбати ділянку для будівництва або вже є щасливим власником дачних апартаментів, з особливим ентузіазмом починають займатися організацією парної. Кам’янка у лазні – один із найважливіших елементів.

Салон «Каміни на Димитрова» готовий запропонувати будь-які варіанти з великого каталогу продукції. Пічки-кам’янки підбирають ще на етапі проектування майбутньої сауни, адже саме ці елементи є «серцем» парної. Саме технічні характеристики пристрою в майбутньому зумовлюватимуть рівень комфорту від перебування в парилці.

Каменка-для-сауны-Harvia

Приклад каменки для сауни Harvia


Важливість консультування

Наші менеджери нададуть всю необхідну інформацію, з усією відповідальністю підійдуть до вирішення будь-якого завдання. Кам’янка в лазню буде підібрана відповідно до особистих уподобань, стандартних вимог та специфічних нюансів, які враховують лише професіонали.

Зверніть увагу!

Ми співпрацюємо тільки з перевіреними компаніями, які відрізняються бездоганною репутацією та встигли зібрати безліч позитивних відгуків. Зокрема, бренд Harvia – лідер на європейському ринку. Виробник із Фінляндії точно знає, як має виглядати та функціонувати кам’янка для традиційної фінської сауни.

Ви завжди зробите правильний вибір, якщо звернетеся до салону «Каміни на Димитрова». Тільки тут кам’янка для лазні за ціною, прийнятною для кожного клієнта. Ми пропонуємо якісне, надійне обладнання, яке повністю відповідає всім стандартам якостей та сучасним вимогам.

Досвід та відповідальний підхід до роботи дозволяють задовольняти найвищі вимоги клієнтів за всіма параметрами: від доступності цін та високого сервісу до бездоганної якості та комфортної системи оплати/доставки. Банна піч кам’янка від «Каміни на Димитрова» – стане вигідним придбанням у всіх відношеннях.

Оборудование для сауны

Приклад обладнання для сауни