Шоу-рум працює: Пн-Пт, 10:00-16:00
м. Київ, вул. Димитрова, 13
(044) 537-23-** +38 (068) 125-83-**

Показати номера

Зателефонуйте мені

Печі

Печі – це вироби, призначені для опалення приміщень, в яких вони розташовані. Сучасні печі відрізняються від своїх попередників добрими технічними характеристиками. У багатьох їх коефіцієнт корисної дії (ККД) сягає показників понад 80%. Старим буржуйкам про такі цифри можна було лише мріяти.

Зміст:


Класифікація пічок

Печі на дровах

Різні моделі печей можуть працювати різних видів палива. Але основним є дрова, як найдоступніші та найпоширеніші. Дров’яні печі компактні та економні. Їх можна розмістити практично у будь-якому приміщенні. Красива елегантна піч для дому добре виглядатиме в будь-якому інтер’єрі.
Дрова за вартістю обійдуться набагато дешевше, ніж газ чи електрика. Тому опалення дровами економічно вигідне. При цьому слід врахувати і такий нюанс – електрику та газ можуть вимкнути. Особливо часто таке відбувається у передмісті, невеликих населених пунктах чи дачних селищах. Дрова завжди під рукою і завжди можна обігріти приміщення, в якому знаходиться піч і людей в ньому.

Печі-каміни

Сучасні печі являють собою симбіоз цих двох приладів. З одного боку, їх осередки є повністю закритими. Це і дозволяє досягати великих величин ККД, про які вже говорилося вище. У багатьох моделях можна керувати потоком повітря, що надходить в грубку, а значить збільшувати або зменшувати температуру згоряння дров.

З іншого боку, печі оснащені великими дверцятами зі спеціального термостійкого скла. Це дозволяє добре бачити вогонь, що горить, і насолоджуватися мовами полум’я всередині печі.

Отримати естетичну насолоду від спостереження за вогнем не менш цінно, ніж тепло від грубки.


Піч на дровах

Приклад печі на дровах

Піч-камін

Приклад печі-каміна


Печі для дому: матеріал виготовлення

Чавунні печі

За матеріалами печі можна розділити на три великі групи. Перша група – чавунні печі. Позитивних якостей у чавуну багато. Головні з них:

  • довгий час остигання після того, як дрова вже згаснуть. Отже, більше часу піч обігріває кімнату;
  • чавун схильний до мінімальних деформацій при нагріванні та охолодженні, він не прогорає. Це робить його дуже довговічним.

Сталеві печі

Друга група – сталеві печі. Хоча фізичні характеристики стали поступаються чавуну, найкращі європейські виробники сталевих печей знайшли засоби покращення параметрів своїх виробів. Вони домагаються цього шляхом збільшення товщини стінок печі та за допомогою футерування камери згоряння шамотом або іншими видами кераміки. Такі сталеві печі ні в чому не поступаються своїм чавунним побратимам.

Кафельні печі

І третя група – кафельні печі. Самі печі у цій групі можуть бути як сталевими, і чавунними. Але на їх зовнішній стороні розміщуються кахлі – спеціальна керамічна плитка. Вона має хороші теплоакумулюючі властивості. Це дозволяє досягати більших показників тепловіддачі. Крім того, плитка дуже красива. Випускається безліч моделей кахельних печей різних відтінків і з великим вибором малюнків.


Різновид матеріалів печей

Приклад різновидів матеріалів печей


Всі види печей від найкращих фабрик Європи у широкому асортименті представлені на нашому сайті. Якщо ви хочете купити піч, але сумніваєтеся у своєму виборі, то телефонуйте нашим менеджерам, і вони допоможуть вам підібрати саме ту модель печі, яка найкраще вам підійде.