Шоу-рум працює: Пн-Пт, 10:00-16:00
м. Київ, вул. Димитрова, 13
(044) 537-23-** +38 (068) 125-83-**

Показати номера

Зателефонуйте мені

Біокаміни

Біокамін – сучасна альтернатива класичному каміну в приміщенні, яка стала популярною після винаходу технології згоряння біопалива. Він виконує декоративну функцію та справляє ефектне живе полум’я. Біо камін працює без димаря, відповідає нормам пожежної безпеки та відрізняється економною витратою палива.

Зміст:


Біокамін в інтер'єрі

Види біокамінів та їх особливості

Сучасні bio каміни вважаються гідною альтернативою звичайним твердопаливним осередкам та електрокамінам. Розібратися в особливостях камінів, що працюють на біопаливі допоможе порівняльна таблиця, наведена нижче.

Біокамін Традиційний камін Електрокамін
Наявність живого вогню + +
Використовувані енергоресурси Біоетанол Дрова, вугілля та інші види твердого палива Электрика
Монтаж дымохода +
Екологічність + +
Виділення продуктів горіння +

Біокаміни працюють на біоетанолі – рідкому паливі рослинного походження, в результаті згоряння якого утворюється зволожуюче повітря водяна пара і незначна кількість вуглекислого газу. Біоетанол згоряє без стороннього запаху, виняток становить паливо з ароматом морської солі або хвої.

За принципом управління розрізняють:

 1. Автоматичні – режими роботи змінюються за допомогою портативних гаджетів, сенсорної панелі на корпусі або пульта дистанційного керування.
 2. Механічні топки – регулюються вручну та не вимагають підключення до електромережі.

За типом установки біокаміни в Україні діляться на стаціонарні (вбудовані) та переносні. Останні бувають:

 • підлогові, острівні та пристрої пристінного типу – в основному застосовуються для зонування простору;
 • настінні – розміщуються на будь-якій висоті в стилізованих під картини рамах на стінах, встановлюються найчастіше в декоративних цілях;
 • настільні (біосвічі) — компактні моделі, що відрізняються мобільністю та можуть встановлюватися на будь-якій рівній горизонтальній поверхні в приміщеннях, де неможливо використовувати повногабаритний девайс.

Конструктивні переваги

Bio каміни, представлені в нашому магазині, працюють за технологією горіння парів етанолу без неприємного запаху диму та сажі з мінімальним виділенням вуглекислого газу, а тому не вимагають обладнання витяжки чи димаря. Вони можуть встановлюватися в приміщеннях або просто неба без спеціально підготовленого майданчика та отримання дозвільних документів (достатньо підключення до електромережі для автоматичних пристроїв).

Наш магазин біокамінів пропонує пристрої, які:

 • створюють гарне натуральне полум’я;
 • безперервно та безшумно працюють до 10 годин;
 • прості у використанні та управлінні;
 • не вимагають спеціальних навичок догляду.

Як обрати біокамін

Щоб замовити в інтернет-магазині надійний та функціональний біокамін, необхідно врахувати такі параметри:

 1. Об’єм паливного бака – ключовий критерій вибору bio каміна. Чим він більший, тим потужніше полум’я і швидше прогорятиме біоетанол. У середньому пристрої витрачають від 100 до 500 мл палива на годину.
 2. Місце встановлення — те, що потрібно визначити перед тим, як купити біокамін в Україні. У маленьких приміщеннях доречні настільні або настінні моделі, а в більш просторих – вбудовані та підлогові.
 3. Система керування (ручна або автоматична). На відміну від механічних пристроїв електроніка робить експлуатацію каміна максимально комфортною. За допомогою пульта дистанційного керування або програми можна вмикати і вимикати камін, регулювати потужність і висоту полум’я, перемикати режими.

Якщо пальник виготовлений з жароміцної нержавіючої сталі товщиною від 3 мм, сполучні шви і фарбування виглядають бездоганно, захисне скло не залишає відблисків, а корпус каміна не перегрівається, значить, вам вдалося купити біокамін у Києві належної якості.

Кутовий біокамін

Поради щодо догляду за bio каміном

Встановлення

Купити та встановити біокамін у Києві можна як на етапі оформлення приміщення, так і після завершення ремонтних робіт. Знімати підлогове або настінне покриття не потрібно. Настільні моделі готові до роботи після розпаковування, настінні – достатньо закріпити шурупами, а підлогові – розмістити у потрібному положенні. Відносну складність викликають тільки вбудовані біокаміни.

Догляд

Будь-які дії щодо догляду за біокаміном можна робити тільки тоді, коли пристрій вимкнено і він повністю охолов. Пил з поверхні каміна достатньо прибирати м’якою тканиною, паливний блок слід регулярно промивати під проточною водою або чистити за допомогою засобу для металевих виробів, які можна придбати там, де ви купували біокамін.

5 причин купити біокамін в нас

У нашому інтернет-магазині біокамінів можна вибрати технологічний предмет інтер’єру, щоб безтурботно насолоджуватися видом живого вогню без необхідності обладнювати димар, здійснювати складний монтаж та отримувати дозволи від пожежної служби.

Роблячи замовлення у нашому торговому майданчику, покупці обирають:

 1. Багатий асортимент готових виробів європейської якості та можливість замовлення біокаміну за індивідуальними параметрами.
 2. Справедливу політику ціноутворення — ціна, за якою здійснюється продаж біокамінів, вказана у євро без додаткових комісій та прихованих платежів.
 3. Роботу кваліфікованих менеджерів, які надають професійну допомогу з підбору спиртових камінів з урахуванням побажань клієнтів, технічних характеристик пристроїв, інтер’єрного рішення, типу та площі приміщення.
 4. Високу швидкість обробки та доставки замовлень по всій Україні.
 5. Гарантію якості продукції ми працюємо з перевіреними виробниками, пристрої яких відповідають українським нормам безпеки.

Питання-Відповідь

Чи здатний біокамін опалити приміщення?

На один літр біопалива виділяється 6,58 кВт*год енергії, що відповідає роботі трикіловатного електрообігрівача. Різниця полягає в тому, що біокаміни, які можна купити в нашому інтернет-магазині, повітря зволожують, а не сушать. Під час роботи каміна виділяється тепло, проте через невелику довжину лінії вогню та слабку інтенсивність його недостатньо для повноцінного обігріву.

Які висуваються вимоги до приміщень для біокамінів?

Фахівці не рекомендують встановлювати спиртові каміни у приміщеннях площею менше ніж 15 кв.м. Стаціонарні моделі заборонено розміщувати у ванних кімнатах, проте на настільні біокаміни, купити які можна з доставкою по Україні, подібна заборона не поширюється. Для безпечної роботи пристрою приміщення має бути провітрюваним або мати систему стельової вентиляції.

Чи можна встановити біокамін під телевізором?

При правильному монтажі та дотриманні встановленої виробником дистанції вплив гарячого повітря буде зведений до мінімуму, що дозволить встановлювати біокаміни під предметами декору, телевізорами та іншою навісною технікою.