Шоу-рум працює: Пн-Пт, 10:00-16:00
м. Київ, вул. Димитрова, 13
(044) 537-23-** +38 (068) 125-83-**

Показати номера

Зателефонуйте мені

Каміни на Дровах

Зміст:


Каміни на дровах у різних стилях:


Де придбати камін на дровах в Україні?

У всі часи люди схилялися перед стихією вогню, намагаючись її приборкати та підкорити. Так поступово в будинках з’явилося вогнище, що зігріває і дозволяє готувати їжу, яке пізніше перетворилося на камін. У сучасному світі камін на дровах – це лише один із різновидів, пропонованих виробниками. Тим не менш, саме він був і залишається класикою жанру, що повертає до витоків і ввібрала в себе атмосферу Старої Англії.

Класичний дров'яний камін

Приклад класичного дров’яного каміна в інтер’єрі

Дров’яний камін – складна споруда, до якої пред’являється ціла низка вимог, і лише грамотний фахівець здатний збудувати робочий камін у будинку. Важливо враховувати велику кількість факторів: вентиляцію, подачу повітря, величину дымохода тощо.

Салон «Каміни на Димитрова» пропонує вам більш просте та якісне рішення – у нас можна купити камін на дровах, підібравши з величезного асортименту той, який підійде саме вам. Наші співробітники змонтують камін і ви незабаром зможете повною мірою насолодитися незабутнім, умиротворюючим видовищем полум’я, що горить.


Вибір дров’яного каміна

Сучасні виробники та салон «Каміни на Димитрова» пропонують вам найширший вибір моделей. Каміни на дровах бувають наступних видів

  • відкриті – з відкритою топкою;
  • закриті – топка закрита спеціальним жароміцним склом.

Закриті каміни є безпечнішими зі зрозумілих причин, а відкриті залишаються елітою та аристократичною класикою. Розрізняють каміни та за матеріалами, з яких вони виконані. Насамперед – це металеві та чавунні, цегляні або кам’яні каміни. Всі вони відрізняються різноманіттям форм та сучасних дизайнів.

Приклад відкритого дров'яного камінаПриклад відкритого дров’яного каміна

Приклад закритого дров'яного камінаПриклад закритого дров’яного каміна

Варто відзначити, що ККД традиційних відкритих камінів становить лише 20% і саме тому вони більшою мірою несуть декоративну і навіть стилетворну функцію, а не опалювальну. У тих випадках, коли камін планується використовувати для обігріву, віддають перевагу спеціальним печам-камінам, у яких ККД досягає 85%. А тому завжди не зайвим буде проконсультуватися з фахівцями з цих питань.


Скільки коштує дров’яний камін: ціна та якість

При виборі дров’яного каміна ціна не повинна бути основним параметром. Чому? Тому що вартість камінів на дровах залежить не тільки від бренду, а й від матеріалів, розмірів, дизайнерських елементів, прийомів та багато іншого.

Важливо розуміти, що дорожчі моделі виготовляються за суворого дотримання європейських стандартів. А в питаннях якості не може бути мови про економію.

Бажаєте придбати якісний камін? Поспішайте із салон «Каміни на Димитрова». Компанія керується одним і дуже простим правилом – вартість завжди має відповідати якості каміна. Наші співробітники завжди готові допомогти вам підібрати ідеальний для вас камін, який підійде вам і за ціною, і дизайном, і за іншими параметрами.


Камін на дровах: естетична прикраса інтер’єру

Сучасні дизайнери та виробники камінів суттєво розширили можливості вибору. Як і раніше, особняком стоїть камін на дровах, виконаний зі сталі або чавуну з масивним та вишуканим мармуровим порталом або обрамленням з жароміцної плитки. Також варто згадати про моделі в кутовому виконанні з різьбленим дерев’яним порталом. Популярністю користуються каміни з різних поєднань різних матеріалів, вміло підібраними майстрами. Усе це класика.

Друге місце в галузі дизайну готових рішень можна сміливо віддати стилю кантрі або так званому сільському стилю. Це спеціально спрощені варіанти камінів, сюди ж відносяться і цегляні або кам’яні варіанти, які несуть у собі якийсь відбиток простого сільського побуту.

Третє почесне місце займають дров’яні каміни у сучасних стилях – мінімалізм, hi-tech. Такі осередки дуже актуальні у високотехнологічних інтер’єрах.

Різновиди дров'яних камінів

Приклад різновидів дров’яних камінів

Таким чином, підібрати та гармонійно вписати камін на дровах можна в будь-який інтер’єр. Навіть у квартирах знайдеться місце такому осередку. Однак у цьому випадку є низка обмежень, наприклад, каміни можна буде встановити з мінімумом проблем лише в тому випадку, якщо ви займаєте останній поверх багатоповерхівки. Хоча в будь-якому випадку більшість фахівців при виборі каміна для квартири порекомендують вам віддати перевагу альтернативним варіантам: електричним, а ще краще біокаміну.

Купівля каміна на дровах – ваша мрія чи просто бажання? Ми завжди чекаємо на вас у салоні «Каміни на Димитрова» і наші співробітники готові допомогти вам підібрати найбільш підходящий варіант і із задоволенням проконсультують з усіх питань.