Шоу-рум працює: Пн-Пт, 10:00-16:00
м. Київ, вул. Димитрова, 13
(044) 537-23-** +38 (068) 125-83-**

Показати номера

Зателефонуйте мені

Каміни

Каміни – це не тільки опалювальні прилади. Насамперед, це комфорт і затишок вашого житла. Кімната, в якій стоїть камін, буде улюбленою для всіх мешканців будинку. Збиратися вечорами біля вогнища та дивитися на палаючий вогонь стане гарною традицією для всієї родини.

Зміст:


Історичний екскурс

Історія камінів почалася ще у глибокому Середньовіччі. Вже тоді було безліч видів осередків. Замовити камін складної конструкції та у дорогому дизайні могли лише дуже багаті люди.

Сьогодні ситуація змінилася ґрунтовно і в усіх напрямках. Купити камін тепер може кожен. Класичні каміни на дровах стали більш ергономічними, набули акуратного зовнішнього вигляду та продуманої конструкції.

Більше того, з’явилося багато інших видів вогнищ:

 • газові;
 • біокаміни;
 • електрокаміни.

Історична ілюстрація каміна


Дров’яні каміни

Дрова – найдавніший і найдоступніший вид палива. Незважаючи на розмаїтість нових унікальних видів вогнищ, дров’яні каміни в каталозі завжди займають особливо почесне місце. Класичні моделі складаються із трьох частин:

 • димар;
 • топка;
 • оздоблення.

Окрім класичного стилю, каміни на замовлення створюють і в інших напрямках. Найбільш популярні варіанти: кантрі, модерн, неокласика, рустикальний та скандинавський формат.

Приклад димаря на прикладі печі

Приклад димаря

Приклад камінної топки (Spartherm)

Приклад камінної топки (Spartherm)

Приклад облицьованої камінної топки
Приклад облицьованої камінної топки


Газові каміни

Газовий камін за вартістю може бути таким же, як і аналог на дровах, але обслуговування буде відрізнятися. Основна перевага вдосконалених пристроїв – немає потреби возитися з дровами, постійно запалювати вогнище, підтримувати горіння в топці.

Багато газових камінів можна купити в такій же стилістиці, як і дров’яні агрегати. Є ж конструкції, які відкрито демонструють свою прогресивну сучасну «начинку». У будь-якому випадку, купити камін у Києві можна будь-якого виду та стилю.

ВАЖЛИВО!

Щодо конструкції, газові опалювальні пристрої такі ж, як і дров’яні. Однак димар зазвичай суттєво спрощений.

Приклад газового каміна в інтер'єрі (DRU)

Приклад газового каміна в інтер’єрі (DRU)


Біокаміни

Біокаміни – найдосконаліша модель вогнищ. Вони абсолютно не потребують димаря, а значить, мають ексклюзивні переваги. Подібний камін купити в Україні реально. Більше того, доступне і паливо для цих пристроїв – біоетанол.

При горінні він не виділяє жодних поганих речовин (крім невеликої кількості водяної пари та вуглекислого газу). Пристрої можна розміщувати в будь-якому приміщенні, іноді змінюючи місце його розташування.

Біокамін можна встановлювати у квартирах. При цьому жодних супровідних документів не потрібно. Продаж камінів налагоджено давно, тому можна купити пристрій будь-якого розміру та конфігурації, в актуальному стилі та з різним декором. Якими б не були каміни за ціною, вони завжди виконують одне з головних завдань – дають можливість милуватися гарними танцями живого вогню.

Відеоогляд біокаміну spartherm elipse z


Електрокаміни

Враховуючи велику різноманітність моделей, постає питання не тільки питання, де купити камін, але й пристрій з яким типом живлення краще вибрати. Один із фаворитів – вогнище з електричним харчуванням.

Паливом для таких моделей є електричний струм. Все, що потрібне для обслуговування таких вогнищ – безпечне підключення до мережі. Зустрічаються такі каміни, за ціною, цілком привабливою для потенційного покупця. З огляду на вид палива моделі вважаються найбільш вигідними в економічному плані.

Приклад настільного каміна в інтер'єрі

Приклад настінного електрокаміна в інтер’єрі


Висновок

На нашому сайті у максимально широкому асортименті представлені найкращі сучасні каміни. Ціни в Україні, представлені в інтернет-магазині, по праву вважаються найдоступнішими та найвигіднішими.

Більш того, досвідчені і чуйні менеджери завжди готові проконсультувати клієнтів з будь-яких питань: як функціонує той чи інший камін, скільки коштує модель, який сподобалися, який варіант найбільш раціонально використовувати в кожному конкретному випадку. Поспішайте відкрити для се

 1. 1
  Скільки коштують Каміни в Києві?

  Ціни на Каміни у нашому магазині коливаються від 300€ до 10000€. При особистій зустрічі ми завжди зможемо знайти оптимальну для вас вартість.

 2. 2
  Ви можете встановити Каміни під ключ?

  Так звичайно. У нас у штаті своя монтажна бригада, ми реалізуємо будь-який ваш проект за категорією Каміни.

 3. 3
  Які Каміни самі популярні?

  Найактуальніші та практичні моделі виходячи з нашого досвіду – це: .