Шоу-рум працює: Пн-Пт, 10:00-16:00
м. Київ, вул. Димитрова, 13
(044) 537-23-** +38 (068) 125-83-**

Показати номера

Зателефонуйте мені
Зміст:

Сучасні каміни добре обігрівають приміщення. Часто вони доповнюють існуючі системи опалення. У деяких ситуаціях вогнище може стати базовим джерелом тепла. 

камин как отопительное приспособление


Камін на дровах

Дров’яний камін може замінити опалення в будинку, який має невеликі габарити. Естетичні якості та привабливість живого відкритого вогню – ключові переваги.
Мінуси: низький коефіцієнт віддачі тепла, велика витрата палива, складність монтажу. Відкрите полум’я є причиною підвищеної пожежної небезпеки.
камин на древесине


Камін із газовим харчуванням

Газовий камін затребуваний на сучасному ринку.
Причини:

  • високий рівень ККД;

  • можливість милуватися живим вогнем;

  • різні сценарії зі встановлення;

  • комфортне керування;

  • оптимальний рівень безпеки;

  • простота в обслуговуванні;

  • екологічна чистота.

камин на газу


Є конструкції з димоходом та без нього. Щоб встановити агрегат, потрібно отримати дозвіл від газової служби та скористатися допомогою спеціалістів з монтажу. Газовий котел можна використовувати як єдине джерело тепла в невеликих будинках.

Каміни закритого та відкритого типу

Усі каміни поділяють на дві категорії: відкритого та закритого типу. Відмінні риси першого виду: полум’я горить відкрито, відгороджене лише ґратами, виглядають естетично та затишно, але ККД низький.
Каміни закритого типу оснащені дверцятами зі спеціальним термостійким склом. Топка безпечна, але не позбавлена своїх естетичних переваг. ККД значно вище. Є комбіновані аналоги.

Водяний камін

Осередок з водяним контуром інтегрується в систему опалення, що вже функціонує. Він гарантує гаряче водопостачання. Агрегати доступні за ціною для будь-якої людини із середнім статком. Вони економічно вигідні щодо споживання енергоресурсів. Однак ККД низький, тому як самостійний елемент опалення використовуються рідко.
камин на воде


Повітряний камін

Опалювальні прилади з повітряним контуром популярні через просту схему керування і нескладну установку. Вони швидко прогрівають приміщення.
Після вимкнення системи температура так само швидко знижується. Повітря рухається шумно, а вентилятори ще й ганяють пил. Такий вид камінів гарний як допоміжне обладнання.
камин на воздухе


Біокаміни

Біокаміни легко монтується. Він абсолютно безпечний та зручний в експлуатації. Його просто обслуговувати, деякі моделі можна вільно пересувати та транспортувати. Це естетично привабливий сучасний прилад, але він не впорається із самостійним опаленням всього будинку.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *