Шоу-рум працює: Пн-Пт, 10:00-16:00
м. Київ, вул. Димитрова, 13
(044) 537-23-** +38 (068) 125-83-**

Показати номера

Зателефонуйте мені
Зміст:

Біокамін – відносно нове явище на ринку, його головна відмінність від традиційних камінів у тому, що в Як паливо тут використовується екологічно чистий біоетанол. Об’єднавши переваги цього унікального палива з принципом роботи звичайних відкритих камінів і доповнивши стильним дизайном, вдалося створити зручний і практичний біокамін, але, як і в нього є свої за і проти.
за и против биокамина


Пристрій біокаміну

В основі конструкції біокаміну знаходиться вогнище з опалювальним блоком, всередину якого заливається біоетанол. При згорянні етанол не виділяє шкідливих речовин, диму, кіптяви і не іскрить, а отже, камін можна використовувати навіть у невеликих приміщеннях, не обладнаних витяжками.
В опалювальному блоці знаходиться керамічний наповнювач, який вбирає паливо і не дозволяє йому пролитися, якщо камін випадково перевернеться. Обговорюючи плюси та мінуси біокамінів, не можна не відзначити, що рівень їхньої безпеки – максимальний.
биокамин и его устройство


Біоетанол горить рівним, яскравим полум’ям і забезпечує простоту і швидкість розпалювання. Для цього достатньо відкрити заслінку блоку та піднести до нього камінний сірник. Інтенсивність полум’я можна регулювати ручкою-слайдером, відкриваючи або закриваючи блок. Щоб згасити камін, потрібно просто повернути ручку та перекрити доступ кисню всередину.

Переваги біокамінів

Щоб зрозуміти чому ці пристрої так стрімко завойовують популярність, перерахуємо основні переваги біокамінів:

  • простість та швидкість монтажу;

  • безпека для здоров’я;

  • відсутність диму, гару та кіптяви;

  • великий вибір моделей з різним дизайном, розмірами та типом монтажу (підлогові, настінні, вбудовані, настільні);

  • пожежна безпека;

  • простість у догляді та обслуговуванні;

  • монтаж не вимагає оформлення дозволів.

Зверніть увагу! Як приємне доповнення, виробники випускають спеціальні аромомасла, які можна підливати в бак каміна. Завдяки цьому разом із теплом живого вогню ваш будинок наповниться приємним ароматом.


плюси біокаміну


Мінус біокамінів

Недоліків у біокамінів практично немає, але потрібно розуміти, що вони є в першу чергу декоративними елементами і не призначені для обігріву приміщень. Тому не варто розраховувати, що вони можуть замінити опалювальні прилади або зрівнятися з традиційним каміном.

Важливо: Електрокаміни можуть прогріти тільки одне невелике приміщення, витрачаючи багато електроенергії. Придатні як додаткові пристрої.


Підсумок

Кожен з камінів має свої плюси та мінуси. Підбираючи опалювальний прилад, необхідно визначитися насамперед зі своїми бажаннями продумати, які функції будуть покладені на агрегат (опалення, декор, посилення якостей існуючої системи). Серед найширшого асортименту сучасних моделей обов’язково знайдеться відповідний варіант, що ідеально відповідає всім вимогам.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *