Шоу-рум працює: Пн-Пт, 10:00-16:00
м. Київ, вул. Димитрова, 13
(044) 537-23-** +38 (068) 125-83-**

Показати номера

Зателефонуйте мені
Зміст:

Існує безліч різних способів опалення житлового простору, серед яких популярністю користуються каміни. Вони вже давно стали невід’ємним елементом інтер’єру заміських котеджів та дачних будинків. Завдяки старанням виробників сьогодні каміни доступні і для мешканців невеликих квартир. Але чи так необхідні каміни в сучасному житлі чи це модний тренд?

Камин в доме


Каміни – актуальна тенденція та/або об’єктивна необхідність?

У холодну пору будь-який житловий будинок або квартира потребує ефективного обігріву. Чому б не перетворити теплове обладнання на розкішний декоративний елемент, що надає домашньому простору особливого шарму? Сучасні каміни ідеально справляються із завданнями декорування, дозволяючи втілювати в інтер’єрах найсміливіші та несподівані ідеї.

Камини давно стали якимось статусним маркером, ознакою достатку та респектабельності, адже спочатку вони були доступні тільки забезпеченим людям. Сьогодні ситуація на ринку теплової техніки докорінно змінилася. Втім, як і самі каміни. Поряд із традиційними дров’яними камінами виробники пропонують безліч альтернативних варіантів. Різноманітність камінного обладнання за типом, розміром, стилем та формою відкриває якісно нові можливості для реалізації власних задумів з оформлення інтер’єру.

Конструктив сучасних камінів також зазнав безліч змін, що дозволило значно розширити сферу застосування цієї теплової техніки. Нещодавно каміни встановлювали лише в приватних будинках, причому ще на етапі будівництва. Іншого варіанту бути не могло, оскільки монтаж димаря після завершення всіх будівельних робіт становив велику складність.

Красивый камин
Саме необхідність встановлення димаря довгий час унеможливлювала використання камінів у квартирних умовах. Передові технології допомогли усунути цю несправедливість, зробивши камінне обладнання по-справжньому універсальним. Сучасні електричні та біокаміни радують своєю різноманітністю, практичністю та функціональністю. Для їх монтажу не потрібний димар та складні підготовчі роботи.

Забудьте про саж, кіптяву, неприємні запахи і необхідність чищення вогнища. Такі каміни вигідно відрізняються високим рівнем пожежної безпеки та тепловіддачі. Це не просто гарне доповнення інтер’єру, а повноцінна система обігріву, яка здатна наповнити будинок теплом та затишком. Порівняно з іншими опалювальними системами каміни іноді поступаються ефективності.

Але якщо підійти до їх оцінки комплексно, стає очевидним, що саме камінне обладнання – одне з найкращих рішень для опалення:

  • приватних будинків. Твердопаливні та газові каміни є повноцінним джерелом тепла. Вони здатні повністю замінити централізовану опалювальну систему. Моделі з повітряним опаленням або водяним контуром дозволяють ефективно обігрівати відразу кілька кімнат ;

  • міських квартир. Великий вибір електро- та біокамінів дозволяє вибрати модель, що ідеально підходить за всіма параметрами: стилю оформлення та колірного рішення, формою, розміром, матеріалом виконання і так далі.

Камін як найкраще рішення для обігріву приміщення

Камин для обогрева
Оцінюючи каміни з погляду функціональності та практичності, слід розуміти різницю між декоративними порталами та повноцінними системами обігріву.

Якщо ви плануєте використовувати камін за своїм прямим призначенням, тобто для опалення, при покупці камінного обладнання слід:

  • Ознайомитись з ККД та показниками потужності (мінімальної та номінальної), заявленими виробником. Ці параметри дозволяють оцінити ефективність та економічність опалення;

  • Врахувати розмір опалювальних приміщень;

  • Зверніть увагу: при виборі каміна фахівці рекомендують дотримуватись простої тотожності – 1 кВт теплової енергії для обігріву 10 м² житлової площі.

  • оцінити потребу монтажу системи подачі. Теплопередача здійснюється різними способами. Повітряне обігрів реалізується за рахунок доставки в різні приміщення потоків нагрітого повітря. Водяне опалення передбачає подачу гарячої води до радіаторів, які відповідають за безпосереднє обігрів кімнат. Один такий камін здатний обігріти будинок площею від 170 до 250 м ².

Обратите внимание: за счет меньших теплопотерь система воздушного обогрева является более эффективной, нежели водяное отопление.

У будь-якому випадку, перед вибором та купівлею камінного обладнання для свого житла, необхідно врахувати специфіку майбутніх завдань, визначитися з основним призначенням та типом каміна. У цьому питанні завжди готові допомогти фахівці нашої компанії.

Каміни у житлових приміщеннях: бути чи не бути?

Камин в квартире

Враховуючи експлуатаційні переваги, перераховані вище, ніхто не посміє назвати камін модним примхою та непрактичним елементом інтер’єру. Підійдіть до вибору камінного обладнання докладно, і тоді ви зможете на власному досвіді оцінити всі переваги функціональної, надійної та естетично привабливої теплової техніки.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *